font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Reklam | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Reklam

taylanyerlikaya.com 2013‘ten beri kişisel blog ve basketbol blog ile ziyaretçilerine hizmet veriyor.Kuruluş amacı Basketbol antrenörleri ve oyuculara faydalı olabilmek aynı zamanda kendimi geliştirmektir kesinlikle  ticari faaliyette bulunmak ya da kazanç elde etmek değildir.

Sitenin periyodik giderleri, tanıtım harcamaları ve gelişerek daha iyi hizmet sunması ile ilgili diğer masraflarını karşılamak üzere, bağış kapsamında kabul edilen belirli ücretler karşılığında bahse konu tanıtım ve reklamlar sitede yayınlanmaktadır. İlgili reklam çeşitleri, ücret ve detayları ile birlikte aşağıda gösterilmiştir.

TANITIM YAZISI

REKLAM

Diğer reklam çeşitleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Benimle iletişim kurabileceğiniz adresler:

Email: tyerlikaya@hotmail.com

Sosyal Medya Hesaplarım

Facebook / Twitter / Instagram

 

BENZER YAZILAR

4 noktadan şut yarışı. Takım iki guruba ayrılır her gurupta iki top vardır belirlenen dört noktadan 10 başarılı şut atan takım yarışmayı kazanır.
Kullanım Şartları-Gizlilik KULLANIM ŞARTLARI taylanyerlikaya.com  alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlik...
Bireysel antrenman Coachları. Aslında çok detaylı bilgiye sahip değilim, hatta benim bahsedeceğim kural halen geçerli mi, inanın onu da bilmiyorum. Hatırlayabildiğim kadarıyla NCAA...