font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Yıldız Kızlar Milli Takımı Aday Kadrosu açıklandı – Taylan YERLİKAYA – Blog – Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Yıldız Kızlar Milli Takımı Aday Kadrosu açıklandı

28 Mayıs 2014

yildiz_milli_takim

Yıldız Kızlar Milli Takımı Aday Kadrosuna davet edildim benim için çok güzel bir tecrübe olacak.
31 Temmuz – 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Macaristan’ın Debrecen kentinde düzenlenecek olan 26. Avrupa Yıldız Kadınlar Şampiyonası’na hazırlanan Yıldız Kızlar Milli Takımımız aday kadrosunu açıkladı.
5-16 haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Çanakkale kampı ile hazırlıklarına başlayacak olan Yıldız Kızlar’ın devam eden programında Fransa, İtalya, Rusya gibi önemli takımlara karşı oynayacakları hazırlık maçları da yer alıyor.
Yıldız Kızlar, Avrupa Şampiyonası’nda A Grubu’nda Portekiz, Yunanistan ve Rusya ile karşılaşacak.

BENZER YAZILAR

Kenar oyunu (Video) Bir çok opsiyonu olan güzel bir kenar oyunu.  
Basketbolda Ayak Hakimiyeti ve Koordinasyonun... Yaz antrenmanlarında zamanımı oyuncularımın bireysel becerilerini geliştirmek için harcadım.Bunun gerekliliğini,bazı NBA oyuncularını ve üniversite oy...
Bir sınıftaki 20 kız öğrenciden çıkan şampiyo... Sporcularımıza anlatmamız gereken bir şampiyonluk hikayesi ... Geçen yıl bu günlerde Türkiye dördüncüsü olan Rize Belediye Yıldız Kız Takımı'nın hika...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir