font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi.

14 Aralık 2010

foto_taylan

Turgutlu Belediyespor Basketbol takımı antrenörü ve şube sorumlusu Taylan Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar Departmanı tarafından gerçekleştirilen Yıldız B Milli Takım oyuncu taramalarında antrenmanlara eşlik edecek antrenörler arasına seçildi.

Alınan bilgiye göre, 2013 yılındaki Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonaları hazırlıkları için yapılan taramalar 18-19 Aralıkta İzmir’de gerçekleşecek.

Taramaya başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerinden 1997-98 doğumlu kız ve erkek sporcular katılacak.

Turgutlu Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Taylan Yerlikaya, ‘Turgutlu’yu ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz. Böyle bir organizasyonda yer almak gurur verici. Bu görevi yerine getirmede desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Serhat Orhan’a çok teşekkür ediyorum’dedi.

BENZER YAZILAR

Günün antrenörlük ipucu. (17.02.2014) ” Türkiye’de var mı?! Bu soruya cevap olarak, her kademeden ve yaştan insanın bir görüşü mutlaka vardır… Bilmeniz gereken; Sahip olduğun...
Şut ne zaman atılmalı. Dikkat ettiniz mi Her şut atıldığında 1. Girerse, alkışlarlar. 2. Girmezse, Acele etti, ilk eline geleni attı, zamansız attı derler. Öncelikle,  za...
Şut atmanın temel kuralları 2. ŞUTLARINIZA BİR YAY ŞEKLİ VERİN Düz bir çizgi, iki nokta arasında ki en kısa mesafedir,fakat muhtemelen şut atmak istediğiniz yol değildir.Düz şutl...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir