font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi.

14 Aralık 2010

foto_taylan

Turgutlu Belediyespor Basketbol takımı antrenörü ve şube sorumlusu Taylan Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar Departmanı tarafından gerçekleştirilen Yıldız B Milli Takım oyuncu taramalarında antrenmanlara eşlik edecek antrenörler arasına seçildi.

Alınan bilgiye göre, 2013 yılındaki Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonaları hazırlıkları için yapılan taramalar 18-19 Aralıkta İzmir’de gerçekleşecek.

Taramaya başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerinden 1997-98 doğumlu kız ve erkek sporcular katılacak.

Turgutlu Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Taylan Yerlikaya, ‘Turgutlu’yu ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz. Böyle bir organizasyonda yer almak gurur verici. Bu görevi yerine getirmede desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Serhat Orhan’a çok teşekkür ediyorum’dedi.

BENZER YAZILAR

Pivot savunmasına çözüm Eskiden pivotların her zaman çember altında kalması istenirdi. Bunun başlıca sebebi,diğerlerine nazaran daha uzun boylu olan bu oyuncuların, potadan s...
Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonasını 8. olarak... Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonasını 8. olarak tamamladık Bir sezonun daha sonuna geldik Son turnuvasını oynayan oyuncularımız Berna Ayso Şule Özcan Ya...
Günün antrenörlük ipucu. (25.06.2014) ” Daha önce benzer konuya temas etmiş olabilirim ama yeni sezona, yine kanayan bir yara ile başlayalım! Antrenman vakitlerini efektif kullanmak, bir a...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir