font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi. – Taylan YERLİKAYA – Blog – Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi.

14 Aralık 2010

foto_taylan

Turgutlu Belediyespor Basketbol takımı antrenörü ve şube sorumlusu Taylan Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar Departmanı tarafından gerçekleştirilen Yıldız B Milli Takım oyuncu taramalarında antrenmanlara eşlik edecek antrenörler arasına seçildi.

Alınan bilgiye göre, 2013 yılındaki Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonaları hazırlıkları için yapılan taramalar 18-19 Aralıkta İzmir’de gerçekleşecek.

Taramaya başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerinden 1997-98 doğumlu kız ve erkek sporcular katılacak.

Turgutlu Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Taylan Yerlikaya, ‘Turgutlu’yu ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz. Böyle bir organizasyonda yer almak gurur verici. Bu görevi yerine getirmede desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Serhat Orhan’a çok teşekkür ediyorum’dedi.

BENZER YAZILAR

2*0 dribling pas çalışması. Oyuncular şekildeki gibi ikili grup olur dip çizgiye yerleşir.Oyuncular bir dribling yaptıktan sonra öne doğru koşan arkadaşına pas verir.Bu çalışmada...
Post şut drill O1 engel etrafından curl yaparak coach dan pası alır drop step yapıp şut atar. O1 ribaund'unu alır coach'a pas verir ve ters tarafa şekilde gös...
Molalarda dikkat etmeniz gereken hususlar. Her koç kendi takımını en iyi tanıyan kişidir. Buradan yola çıkarak maç içinde de ne zaman mola alınması gerektiğini en iyi bilendir diyebiliriz. Özel...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir