font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Taylan Yerlikaya, Yıldız B Milli Takım Oyuncu Taramalarında Antrenmanlara Eşlik Edecek Antrenörler Arasına Seçildi.

14 Aralık 2010

foto_taylan

Turgutlu Belediyespor Basketbol takımı antrenörü ve şube sorumlusu Taylan Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar Departmanı tarafından gerçekleştirilen Yıldız B Milli Takım oyuncu taramalarında antrenmanlara eşlik edecek antrenörler arasına seçildi.

Alınan bilgiye göre, 2013 yılındaki Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonaları hazırlıkları için yapılan taramalar 18-19 Aralıkta İzmir’de gerçekleşecek.

Taramaya başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerinden 1997-98 doğumlu kız ve erkek sporcular katılacak.

Turgutlu Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Taylan Yerlikaya, ‘Turgutlu’yu ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz. Böyle bir organizasyonda yer almak gurur verici. Bu görevi yerine getirmede desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Serhat Orhan’a çok teşekkür ediyorum’dedi.

BENZER YAZILAR

TKBL Lig Kurulu Toplantısı yapıldı. Son düzenleme ile yeni bir statü kazanan ve 24 takımın mücadele ettiği bir düzene geçen TKBL, ilk Lig Kurulu’nu bugün gerçekleştirdi. TBF Ligler Di...
1×1 zig zag savunma çalışması. Bu çalışmada 12 oyuncu 6 kişilik gruplar halinde her iki dip çizgide yerleşirler.Saha hayali bir çizgi ile boylamasına ikiye bölünür.Oyuncular kendi p...
Dominant point guard nasıl olur ? Büyük takım  olmak için ilk şart, modern bir PG ( point guard ) lazım. Her PG ın bir  oyun planı  ve bu plana uygun stili vardır. Çok yetenekli olup d...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir