font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Manolya Kurtulmuş Genç Milli takım aday kadrosunda. – Taylan YERLİKAYA – Blog – Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Manolya Kurtulmuş Genç Milli takım aday kadrosunda.

25 Şubat 2015

Oyuncumuz Manolya Kurtulmus Genç Milli takim aday kadrosuna davet edildi .Seni buralarda görmek çok güzel çalışma azmin kişiliğin duruşunla hakediyor sun yolun açık olsun…

Alanya Belediye Spor Basketbol Takımı sporcusu 1998 doğumlu Manolya Kurtulmuş 2015 Avrupa Şampiyonası kampı için Genç Milli Takıma çağırıldı.

17 yaşındaki Manolya Kurtulmuş Alanya’nın gururu oldu. Alanya Belediye Spor Basketbol Takımı’nda mücadele eden Manolya Kurtulmuş, 2015 Avrupa Şampiyonası öncesi Genç Kız Basketbol Milli Takımı’nın İstanbul’da yapacağı kampa davet edildi.

2015 Gençler Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Genç Kız Milli Takımı 22-26 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da kampa girerek çalışmalara başlayacak.

Kampa tüm Türkiye’de mücadele eden basketbolcular arasından 18 isim davet edilirken bu isimlerden birisi de Alanya Belediye Spor Kulübü sporcusu Manolya Kurtulmuş oldu.

Turnuvaya çağırılan isimler ve kulüpleri şu şekilde:

Adana ASKİ: Betül Kutlu
Alanya BLD: Manolya Kurtulmuş
Beşiktaş JK: Sevgi Uzun, Beril Albayrak, Zeynep Melike Canbaz, İrem Kikiler, Meltem Avcı
Fenerbahçe: Bilge Topaloğlu
FEnerbahçe Koleji: Melisa Korkmaz, Merve Arı, Şelale Kepenç, Deniz Dalkıran, Niray Sena Aral
Galatasaray Odeabank: Seda Deniz, İrem Naz Topuz
Kurtuluş SK: Betül Güleç
Mersin BŞB: Yaren Uslular
TED Ankara Kolejliler: Derin Yayla
Sporcular 22 Mart Pazar günü İstanbul’a gidecek ve saat 13:00’da Ataköy Marina Otel’de toplanacak. Ardından turnuva için hazırlıklarına başlayacak.

manolya_milli_takim

manolya_yagmur

 

BENZER YAZILAR

Basketbolda geçiş hücumu. Her takımın hücum faaliyetindeki hedefi hücum oyuncusu için en rahat atış kullanabileceği pozisyonları yaratmak ve sahada savunmanın en az direnciyle ...
John Wooden dan harika sözler O bir antrenörden çok daha fazlasıydı.Aşağıda John Wooden ın harika sözlerini derlemeye çalıştım. Kalbin her zaman oyunun içinde olmalı ve gere...
Basketbol antrenman kuralı 1.Günlük antrenman programı kesinlikle aceleye getirilmemelidir, 2.Antrenman başladıktan sonra önceden hazırlanan program harfi harfine uygulanmalıdı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir