font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Allstars sports camp organizasyonumuz başlıyor. – Taylan YERLİKAYA – Blog – Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Allstars sports camp organizasyonumuz başlıyor.

4 Mart 2016

alstarsportscamp_haber

Yaz kampımız 2 dönem olarak Basketbol ve Voleybol branşlarında planlanmıştır.Birinci dönem 20-25 Haziran 2016 kulüp altyapıları müsabaka formatında. İkinci dönem ise 25-30 Haziran 2016 tarihleri arasında gelişim kampı formatında yapılacaktır.
OTEL
Yaz kampımız Akdeniz’in en güzel plajına ve doğa ortamına sahip Eftalia otellerinde yapılacaktır. Bölgenin en büyük su parkına ve lokasyon olarak her türlü konfora sahip olan otelimizde dolu dolu bir kamp programı planlanmıştır
MALZEME
Kampa katılan tüm sporculara kamp çantası içerisinde ,2 adet maç forması, kamp tişörtü ve bandana otele girişte teslim edilecektir. Antrenörlerimize; polo yaka tişörtü, taktik board verilecektir.
KAMP HATIRASI
Tüm katılımcılara turnuva sonunda sertifika, dereceye girenlere kupa ve madalya ve her takım sorumlusuna CD’de kamp anıları içeren fotoğraf ve videolar verilecektir.
OTEL DIŞI AKTİVİTELER.
İsteyen katılımcılara Paintball, yunus gösteri parkı, dalış (aile izni ile) ve Alanya turu planlanacaktır.
Not: Bu aktiviteler için rezervasyon kamp başvurusu sırasında yapılmalıdır.

YETENEK YARIŞMASI

Kampta her takımdan 1 sporcu yetenek yarışmasına alınacaktır. Yarışma sonunda ilk 3 sporcumuza sürpriz hediyeler verilecektir.

TURNUVANIN AMACI:

7- 17 yaş arasındaki  spora gönül vermiş ülkemiz ve yurt dışından gelen gençleri buluşturmak, onlara sporcu kimliği kazandırabilmek, profesyonel kamp ortamını     yaratmak, yeni    tecrübeler    kazandırmak,    takım     ruhu   ve arkadaşlıklarının  gelişmesini   sağlamak.Bütün bunları bir araya getirirken sporcu ve kulüplerin keyifli ve eğlenceli ve verimli bir kamp geçirmelerini sağlamak.

Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

www.allstarssportscamp.com

BENZER YAZILAR

Fast break çeşitleri. Fast-Break çeşitleri Türk Telekom’un teknik heyeti Akagün, Baytimur ve Eş, kaçan fast-break çeşitleriyle ilgili çok eğlendirici bir çalışma yapmışlar...
Genç kızlar Beşiktaşı yenmeyi başardı. Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Beşiktaş JK:64 Turgutlu Bel:67... Söyleyecek söz bulamıyorum bu kızlara yaşattığınız herşey için teşekkürler... 15...
Zone hücumdaki genel prensipler. 1. Fast Break (Hızlı Hücum): Alınan bir ribaunddan veya yenilen bir sayıdan sonra topu çok çabuk oyuna sokarak rakip takım savunmaya yerleşmeden hücum...

Comments

 1. Cenk - 4 Mart 2016 at 20:12 - Cevapla

  Harika bir kamp organizasyonu planlamışsınız.Biz minik ve küçük takımımızla katılmayı planlıyoruz.Fiyat konusunda bilgi vermemişsiniz ?

 2. Taylan Yerlikaya - 5 Mart 2016 at 09:42 - Cevapla

  Cenk hocam mail adresinize gerekli bilgiler gönderilmiştir.

 3. murat - 6 Mart 2016 at 15:56 - Cevapla

  Vayy bu ekiple kamp süper olur hocam hemen hazırlıklara başlıyoruz.bizim yeri ayırın.

 4. Taylan Yerlikaya - 6 Mart 2016 at 20:28 - Cevapla

  Evet Murat bey Basketbola gönül vermiş bir çok arkadaş bir araya geldik çok güzel bir organizasyon planlıyoruz.

 5. Ali Coach - 7 Mart 2016 at 14:04 - Cevapla

  Selam taylan hocam bu kamp organizasyonunda bizde takım olarak katılmak istiyoruz. staff olarak mükmemel bir ekip var basketbola gönül vermiş kişilerle beraber olmak güzel olacak diye düşünüyorum allstarssportscamp.com adresinden bilgileri edindim kendim bizzat gelip oteli ve salonu görmek istiyorum en kısa zamanda görüşmek üzere.

 6. Taylan Yerlikaya - 7 Mart 2016 at 14:09 - Cevapla

  Ali hocam güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.Geleceğiniz günü önceden planlayalım hocam sizi ağırlamak isteriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir