font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Alanya Belediyespor sezonu açtı. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Alanya Belediyespor sezonu açtı.

21 Ağustos 2015

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Alanya Belediyespor, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz sezon genç oyunculardan kurulu bir ekiple mücadele eden Alanya Belediyespor, bu sezon yaptığı önemli transferlerle kadrosunu güçlendirdi.

İç transferde Tuğçe Erden, Manolya Kurtulmuş, Yağmur Öztürk, Betül Küçükyılmaz, Simge Kuşoğlu, Ece Berfin Demirtaş, Şimay Sarıdağ ve altyapıdan Yaren Çetinkaya’yı kadroya dahil eden Kırmızı Beyazlılar, dış transferde Anadolu Üniversitesi’nden Ebru Peker ve Dilara Üşümüş, Mersin Kurtuluş‘tan Betül Güleç, Akdeniz Üniversitesi’nden Çağla Yıldız ve Amerikalı oyuncu Porsha Harris’i kadrosuna dahil etti.

Ayrıca gecen yıl gençlerde yakaladığı başarıyı devam ettirmek amacıyla genç oyuncular, İrem Karagül (Mepsan Spor Kulübü) ve Ceren Türk’ü de (Adana Aski Spor Kulübü) kadrosuna kattı. Alanya Belediyespor, önümüzdeki günlerde bir forvet transferi daha yaparak kadrosunu tamamlayacak.

Alanya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan açılışa katılan kulüp başkanı Mehmet Erken ve Şube Sorumlusu Kamil Koçak, oyunculara ve Koç Taylan Yerlikaya’ya yeni sezonda başarı diledi.

alanya_bld_spor_sezon_acilisi

 

alanya_bld_spor_acilis

BENZER YAZILAR

Tek ayak tek el pas drill İki savunma oyuncusuna karşı sol el ile tek ayak üstünde sıçrayarak pas yaparak topu  savunma oyuncusuna kaptırmadan paslaşıyoruz.Savunma topa dokunur...
Ebru Peker Alanya Belediyespor’da Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin Alanya Temsilcisi Alanya Belediyespor, dış transferde Anadolu Üniversitesi’nin tecrübeli gardı Ebru Peker’i ren...
Günün antrenörlük ipucu (05.08.2013) ” Oyuncuların yaşları büyüdükçe üzerindeki sorumluluklar da mutlaka artacaktır! Çünkü, yaş ilerledikçe herkesin onlar üzerindeki beklentileri de artma...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir