font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Alanya Belediyespor sezonu açtı. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Alanya Belediyespor sezonu açtı.

21 Ağustos 2015

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Alanya Belediyespor, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz sezon genç oyunculardan kurulu bir ekiple mücadele eden Alanya Belediyespor, bu sezon yaptığı önemli transferlerle kadrosunu güçlendirdi.

İç transferde Tuğçe Erden, Manolya Kurtulmuş, Yağmur Öztürk, Betül Küçükyılmaz, Simge Kuşoğlu, Ece Berfin Demirtaş, Şimay Sarıdağ ve altyapıdan Yaren Çetinkaya’yı kadroya dahil eden Kırmızı Beyazlılar, dış transferde Anadolu Üniversitesi’nden Ebru Peker ve Dilara Üşümüş, Mersin Kurtuluş‘tan Betül Güleç, Akdeniz Üniversitesi’nden Çağla Yıldız ve Amerikalı oyuncu Porsha Harris’i kadrosuna dahil etti.

Ayrıca gecen yıl gençlerde yakaladığı başarıyı devam ettirmek amacıyla genç oyuncular, İrem Karagül (Mepsan Spor Kulübü) ve Ceren Türk’ü de (Adana Aski Spor Kulübü) kadrosuna kattı. Alanya Belediyespor, önümüzdeki günlerde bir forvet transferi daha yaparak kadrosunu tamamlayacak.

Alanya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan açılışa katılan kulüp başkanı Mehmet Erken ve Şube Sorumlusu Kamil Koçak, oyunculara ve Koç Taylan Yerlikaya’ya yeni sezonda başarı diledi.

alanya_bld_spor_sezon_acilisi

 

alanya_bld_spor_acilis

BENZER YAZILAR

Altyapı ve veliler. Basketbol, altyapıda daha zevkli ancak daha zor. Orada kazanmak ve eğitmek bir arada gerçekleşiyor. Ve bunun içinde koçların kafa yormaları gerek A...
Günün antrenörlük ipucu. (17.11.2013) Oyuncular antrenörleri,, antrenörler oyuncuları,, veliler antrenörleri,, çocuklar velileri; kısacası hayatta tüm menfaat sahipleri diğerlerini denerle...
Sürantrenman durumunda sporcu nasıl beslenmel... Yarışma dönemlerinde ağır çalışma sonucu yavaş yavaş oluşan kalıcı yorgunluğu sürantrenman tanımlamaktayız.Bu durumlarda öncelikle antrenmanlarda dire...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir