font-family: \'Open Sans\', sans-serif;Alanya Belediyespor sezonu açtı. | Taylan YERLİKAYA - Blog - Basketbol teknik,taktik bilgi ve yazılar.

Alanya Belediyespor sezonu açtı.

21 Ağustos 2015

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Alanya Belediyespor, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz sezon genç oyunculardan kurulu bir ekiple mücadele eden Alanya Belediyespor, bu sezon yaptığı önemli transferlerle kadrosunu güçlendirdi.

İç transferde Tuğçe Erden, Manolya Kurtulmuş, Yağmur Öztürk, Betül Küçükyılmaz, Simge Kuşoğlu, Ece Berfin Demirtaş, Şimay Sarıdağ ve altyapıdan Yaren Çetinkaya’yı kadroya dahil eden Kırmızı Beyazlılar, dış transferde Anadolu Üniversitesi’nden Ebru Peker ve Dilara Üşümüş, Mersin Kurtuluş‘tan Betül Güleç, Akdeniz Üniversitesi’nden Çağla Yıldız ve Amerikalı oyuncu Porsha Harris’i kadrosuna dahil etti.

Ayrıca gecen yıl gençlerde yakaladığı başarıyı devam ettirmek amacıyla genç oyuncular, İrem Karagül (Mepsan Spor Kulübü) ve Ceren Türk’ü de (Adana Aski Spor Kulübü) kadrosuna kattı. Alanya Belediyespor, önümüzdeki günlerde bir forvet transferi daha yaparak kadrosunu tamamlayacak.

Alanya Atatürk Spor Salonu’nda yapılan açılışa katılan kulüp başkanı Mehmet Erken ve Şube Sorumlusu Kamil Koçak, oyunculara ve Koç Taylan Yerlikaya’ya yeni sezonda başarı diledi.

alanya_bld_spor_sezon_acilisi

 

alanya_bld_spor_acilis

BENZER YAZILAR

Günün antrenörlük ipucu. (26.01.2014) ” Gözlemlediğim kadarıyla bizim antrenörlerimiz halen “Çok çalışmak” kısmını tam anlayamamışlar!! Kimisine göre çok çalışmak; Haftasonu spor okulunda ...
Yarı saha çift top dribling çalışması O1 , O2, O3, O4 çift topla farklı zamanlarda dribling yaparak aynı anda ortaya doğru dribling yaparlar ve ortaya yaklaşınca 4 oyuncuda kendi sağına do...
Takım koçluğunda zihinsel üstünlüğü nasıl sağ... Bir lisede ya da üniversitede de olsa rakibe zihinsel üstünlük sağlamak, başarılı bir koçun en önemli hedefidir. Başarı her oyuncunun fiziksel, zihins...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir